İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

SUTTON


SUTTON Türkiye'de Sutton Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından temsil edilmektedir. SUTTON % 100 emlak, gayrimenkul markasıdır. Canada kökenlidir. Türkiye de bu markanın satışını ve pazarlanmasını Sutton Gayrimenkul üstlenerek kurumsal olarak  gayrimenkul satışı, kiralanması ve expertiz (değerleme) çalışmalarını profesyonelce, teknolojinin en son tekniklerini  ve markasını kullanarak yürütmektedir.Tüm personelimiz; emlak, gayrimenkul konusunda uzman, deneyimli, profesyonel, güler yüzlü, araştırma ve geliştirmeye önem veren disiplinli yapıya sahiptir. Kullandığı teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, profesyonel pazarlama teknikleriyle sürekli büyük yenilikler ile sektörde ilklere imza atmaktadır. Özellikle günümüz emlak, gayrimenkul dünyasına yabancı olan " Kurumsal Emlakçılık " anlayışını Türkiye'ye empoze etmiştir. Kendi işini kurmak isteyen müteşebbüslere az sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatlarını sunmaktadır. Şirketimiz tüm ofislerine '' NETWORK BAĞLANTISI '' ile  tüm ofislerimize gayrimenkullerini  dünya çapında pazarlama ve reklam şansını sunmaktadır.


İLGİ ALANLARIMIZ;

 

- Tüm dünyada ve Türkiye de Alışveriş Merkezlerinin (AVM) satışı ve kiralanması işlemler (satılık alışveriş merkezleri, kiralık alışveriş merkezleri, Alışveriş Merkezleri Yönetimi)

 

- Arsa Geliştirme çalışmaları, arsa sayışları, arsa kiralama işlemleri  (satılık arsalar, kiralık arsalar, toplu konut arsaları, Ticari İmarlı Arsalar, Sanayi imarlı Arsalar, Konut İmarlı Arsalar, Benzinlik Arsaları Alegantlı, Turizm arsaları, Alışveriş Merkezleri Arsaları, Kat karşılığı Arsalar)

 

- Ticari Gayrimenkul ve Taşınmazların satılması ve kiraya verilmesi işlemleri (Satılık Plazalar, Satılık Fabrikalar, Satılık Dükkanlar-Mağazalar, Satılık Depo ve Antrepolar, Satılık Oteller ve Tatil köyleri, Satılık Plaza Katları, Satılık Benzinlikler, Satılık Hastaneler,  Kiralık Plazalar, Kiralık Fabrikalar, Kiralık Dükkanlar-Mağazalar, Kiralık Depo ve Antrepolar, Kiralık Oteller ve Tatil köyleri, Kiralık Plaza Katları, Kiralık Benzinlikler, Kiralık Hastaneler)

 

- Her türlü Konut organizasyonları (Satılık Direler, Satılık Villalar, Satılık Yalılar, Satılık Müstakil Yapılar, Toplu Konut Satış ve pazarlamaları, Özel Proje Ofisleri, Kiralık Direler, Kiralık Villalar, Kiralık Yalılar, Kiralık Müstakil Yapılar)

 

-Expertiz (Değerleme) işlemleri. Emlak ve gayrimenkullerinizin gerçek değerini uzaman kadromuzla belirliyoruz.İLKELERİMİZ; 


-Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık, şeffaf ve  dürüst olmak, 

-Mümkün olan en üst kaliteyi, süratle ve bütçesi içinde gerçekleştirmek,

-Dinamik ve hızlı bir örgütlenme ile ekip çalışmasını önde tutarak sinerji oluşturmak, 

-Teknoloji olanaklarından ve sektörel yeniliklerden maximum düzeyde faydalanmak,

-Müşteri ve çalışan memnuniyeti ile aidiyetini önde tutan bir kurum olmaya özen göstermek, 

-Beklentilere önem veren ama kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla her ortamda çözüm üretebilmek,

-Geçmiş deneyimlerden kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile girişimci ruhu hep korumak.

-Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak,

-Tatminkar, sadakatli ve dostça hizmet vermek

-Emniyetli ve kaza ihtimali bulunmayan ortamlar sağlamak

-Faaliyetlerimizi yasal mevzuata ve ahlak ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek,

-Güven, dürüstlük, saygı ve sorumluluk ilkelerini daima gözetmek

-Hiçbir zaman, hiçbir koşulda müşterimizi kaybetmemek

-Firmamızın ve müşterilerimizin değerlerini korumak

-Her koşulda gülümsemek,

-Kalitemizi sürekli olarak en üst seviyede tutmak,

-Eğitimli ve deneyimli bir kadroyla hizmet vermek,

-Çalışanlarımızı sürekli olarak eğitmek, geliştirmek, onları motive etmek

Kurumsal
0 541 813 6029

sutton.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir